ماه آسمونی

ماه آسمونی
ورود شما به ماه آسمونی را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

نويسندگان
مهسا زراعی
تبلیغاتردپای خیانت یک ایرانی در ماجرای حذف بهداد سلیمی


 

 • ردپای خیانت یک ایرانی در ماجرای حذف بهداد سلیمی

  بهداد سلیمی

  پرتال اجتماعی واکنش:همان روزی مقابل تاماش آیان دست ها را به علامت تسلیم بالا بردیم که حدود ده سال پیش با این مرد رذل بر سر یک راز که دوست نداشتیم برملا شود، سازش کردیم و از همان روز ناچاریم به هر سازی که او می زند، برقصیم!در نامردی بزرگی که در حق بهداد سلیمی شد، رد پای یک خائن ایرانی هم به چشم می خورد. همان شخصی که ما اولین بار به خاطر او به تاماش آیان و دار و دسته اش باج دادیم.

  حالا بماند که جلود عراقی همان جلادی که به همراه همسرش در هیات ژوری بود و با وجود سه چراغ روشن داوران، رای مردود شدن حرکت دوم بهداد را صادر کرد، رفیق فابریک همین شخص ایرانی است و گفته می شود تعصب به این شخص در آزار و اذیت بهداد نقش داشته است. بحث ما الان جلود و جلادی اش نیست و حرف از توافق احمقانه ای است که ما با آیان کرده بودیم و قول دادیم هر تصمیمی آیان گرفت، معترض نشویم!

  برخی نزدیکان فدراسیون وزنه برداری اسناد و مدارک معتبری در دست دارند که نشان می دهد بعضی ها بعد از موفقیت وزنه برداری در المپیک لندن، از داخل ایران با تاماش آیان توافق کرده بودند در المپیک ریو دو طلا به ایران برسد و وزنه برداری ما در ازای ۵ نماینده ای که به ریو خواهد فرستاد بیشتر از دو طلا و نهایتا یک مدال برنز دیگر توقع نداشته باشد.

  همین اسناد و مدارک مربوط به توافق با آیان باعث شد نتوانیم به این پیرمرد خرفت اعتراض کنیم و مانع حق خوری علیه بهداد سلیمی شویم.

  برای پی بردن به صحت و سقم این ادعا منتظر بازگشت علی مرادی و همکارنش از ریو هستیم و اعلام می کنیم بدون هیچ ترس و واهمه ای از آن خائن وطن فروش آمادگی انتشار هر نوع سندی را دارد، البته اگر سندی موجود باشد!

  گفته می شود بعد از آن که در المپیک لندن ۴ وزنه بردار ایران مدال گرفتند، در حالی که قرار بود سهم ایران از وزنه برداری لندن یک طلا و یک نقره و یک برنز باشد، بعضی ها برای آن که آیان لج نکند و دوباره دوپینگ وزنه برداران ایرانی اعلام نشود، با او توافق کردند اگر باز هم در المپیک بعدی ۵ نماینده داشته باشیم تعهد می کنیم بیش از سه مدال نگیریم و هر سه مدال هم طلا نباشد.

  البته این اولین بار نیست که می شنویم تاماش آیان از قبل از آغاز رقابت های المپیک مدال های طلا را میان کشورهای مدعی تقسیم می کند.این بار هم آیان برای ما دو طلا در نظر گرفت و چون سهراب مرادی و کیانوش رستمی طلا گرفتند، هیات ژوری ماموریت پیدا کرد نگذارد بهداد طلا بگیرد. هیات ژوری می خواست کاری کند مدال بهداد پر رنگ تر برنز نباشد.

   


تاريخ : یکشنبه ۳۱ امرداد ،۱۳٩٥ ساعت: ٩:٥۱ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : واکنش ، خبر ، ایران ، عکسهمکاری اقتصادی بلندترین گام برای تضمین امنیت


 

 • همکاری اقتصادی بلندترین گام برای تضمین امنیت

  سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۲

  همکاری اقتصادی بلندترین گام برای تضمین امنیت

  کد مطلب : 114017

  گروه اقتصادی: رییس دفتر رییس جمهوری از اقتصاد به عنوان میدانی برای تجلی اشتراکات فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و امنیتی یاد کرد و افزود: در این چند سال اخیر هر جا ناآرامی،آشوب و بردار کشی می بینید؛ در آنجا مشکلات اقتصادی، بیکاری و ناامیدی جوانان وجود دارد.

  محمد نهاوندیان در آیین افتتاحیه نخستین نشست کنسرسیوم شرکت های دولتی و خصوصی انرژی و پتروشیمی تاکید کرد: با سرمایه گذاری اقتصادی و ایجاد شغل، باید امید را برای جوانان ایجاد کنیم و بین آن ها و گروه های خشونت پرور و ترورساز که از بستر ناامیدی جوانان برای ترویج خشونت و نفرت استفاده می کنند، فاصله واقعی بیندازیم.رئیس دفتر رئیس جمهوری ادامه داد: کسانی که رشد و اقتدار کشورهای منطقه و اسلامی را نمی خواهند مرتب در حال برنامه ریزی برای تفرقه و اختلاف هستند.

  دشمن مکار و دورنگر، نقشه تفرقه و اختلاف می ریزد و دوست نادان و نزدیک بین آن نقشه را اجرا می کند.نهاوندیان یادآور شد:
  نهاوندیان ادامه داد: انرژی یک موهبتی است که خدا نه تنها به کشورهای عرضه کننده انرژی بلکه به کشورهای متقاضی منطقه داده است؛ چرا که مبادله به دو طرف عرضه و تقاضا نیاز دارد و ما در کشورهای اکو هر دو سوی این معادله را برای معامله ای دراز مدت داریم.وی با تاکید بر اینکه نباید از قراردادهای بلند مدت اجتناب کنیم، ادامه داد: قراردادها هر چه بلند مدت باشد آثار آن در تضمین امنیت و پیشرفت بیشتر می شود.

  وی با اشاره به نرخ های ترجیحی برای پروژه های سرمایه گذاری کشورهای اکو اضافه کرد: ما باید داخل کشورهایمان بین پروژه هایی که سرمایه گذار از یک کشور و آنهایی که سرمایه گذاری از دو یا چند کشور از منطقه اکو را کنار هم دارند، تفاوت قائل شویم و می توانیم در نرخ های بیمه صادراتی و تامین مالی آن را اعمال کنیم.رییس دفتر رییس جمهوری تصریح کرد: ما باید در منطقه با ژرف نگری و توجه به تهدیدات، روی نقاط و منافع مشترک تاکید کنیم و با گام های مصمم و تدبیر به آینده روشنتر امید داریم.


  ۰

  داغ کنید   


تاريخ : چهارشنبه ٢٧ امرداد ،۱۳٩٥ ساعت: ۱۱:٢٤ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : تصاویر ، المپیک ، خبر ، نیوزخطرات امنیتی احتمالی بازی پوکمون‌گو!


 

 • خطرات امنیتی احتمالی بازی پوکمون‌گو!

  پوکمون گو pokemon

  پوکمون‌ها تقریبا تمام دنیا را اشغال کرده‌اند. در گورستان‌ها، موزه‌ها، مراکز نظامی و امنیتی، کوچه‌های تنگ و تاریک، مراکز تجاری، مکان‌های شلوغ شهرها و هر جای دیگری که فکرش را بکنید ممکن است یک پوکمون وجود داشته باشد که این روزها یکی از عوامل ناامنی و بروز مشکلات برای جوامع بشری شده است!

  همان‌طور که می‌دانید پوکمون‌ها موجوداتی هستند که در بازی پوکمون‌گو ظاهر شدند، حالا حدود سه هفته از زمان انتشار این بازی گذشته و این موجودات مجازی و به‌ظاهر بی‌خطر، هشدارهای بسیار مهم کارشناسان امنیتی را به همراه داشته‌اند. به‌نظر شما بازی پوکمون گو خطرناک است؟ اصلا یک بازی چه خطری می‌تواند داشته باشد؟

  امنیت اطلاعات خصوصی

  اولین و مهم‌ترین خطری که پوکمون‌بازها را تهدید می‌کند، اطلاعات خصوصی این کاربران در سرویس گوگل است، زیرا برای اجرای بازی پوکمون‌گو می‌توان علاوه بر ثبت‌نام در سایت بازی، از حساب کاربری گوگل استفاده کرد که استفاده از این حساب کاربری، مجوز لازم برای دسترسی به ایمیل‌ها، عکس‌های ذخیره شده در سرویس گوگل، اسناد ذخیره شده در گوگل درایو و… را در اختیار توسعه‌دهندگان بازی قرار داده و علاوه بر آن، هکرها نیز با نفوذ به دستگاه کاربران یا نفوذ به این بازی می‌توانند به همه این اطلاعات دسترسی یابند.

  جاسوسی کامل و نامحسوس

  به‌نظر شما یک جاسوس در بهترین شرایط چگونه می‌تواند اطلاعات را جمع‌آوری کند؟ شما یک تلفن همراه هوشمند در اختیار دارید که بخوبی صدا و تصویر را ثبت می‌کند، برای اجرای بازی اینترنت خود را فعال می‌کنید، اپلیکیشن دوربین را اجرا می‌کنید و ضمن ارسال موقعیت مکانی خود در هر لحظه، تصاویری بسیار باکیفیت را به‌صورت آنلاین به سرورهای بازی ارسال می‌کنید. حالا فرض کنید در این شرایط پوکمون موردنظر شما در یک مرکز نظامی یا امنیتی قرار گرفته باشد. جاسوس‌ها بجز تصویری کاملا شفاف و آنلاین، به چه چیز دیگری نیاز خواهند داشت؟ باتوجه به این خطر امنیتی بسیار بزرگ، این روزها بسیاری از کارشناسان امنیتی حدس می‌زنند دست‌های پشت پرده‌ای همچون سازمان جاسوسی سیا به اطلاعات کاربران در این بازی دسترسی داشته باشند. همین عامل نیز موجب شده نه تنها در ایران، بلکه در بسیاری از کشورهای دیگر نیز اجرای بازی پوکمون‌گو محدود و حتی غیرممکن شود.

  خطرات جانی

  جالب است بدانید با گذشت کمتر از یک هفته از انتشار این بازی، چند تصادف به دلیل اجرای این بازی گزارش شده است، چند نفر در اثر بی‌دقتی داخل جوی افتاده‌اند یا با تیرهای برق و تابلوهای موجود در خیابان‌ها برخورد کرده‌اند و در این میان بزهکاران نیز هوشمند شده و با کشاندن پوکمون‌بازها به کوچه‌های تنگ و تاریکی که یک پوکمون در آن قرار گرفته است، از قربانیان خود که به تنهایی در نیمه‌های شب به این مکان‌ها رفته و به دنبال پوکمون بوده‌، زورگیری کرده‌اند.

  حملات تروریستی

  چنانچه با این بازی آشنایی داشته باشید می‌دانید قرارگیری یک پوکمون کمیاب می‌تواند تعداد زیادی از کاربران را به یک منطقه خاص بکشاند. این همان چیزی است که این روزها تروریست‌ها دنبال آن هستند. بهانه‌ای برای حضور تعداد زیادی از مردم در یک مکان خاص برای انجام عملیات تروریستی!

  مجازی با خطرات واقعی

  موارد اشاره شده تنها بخشی از مهم‌ترین خطرات امنیتی هستند که کارشناسان امنیتی نسبت به آنها هشدار داده‌اند، اما با کمی تفکر در ابعاد مختلف این بازی، هر کاربر عادی نیز براحتی می‌تواند معضلات امنیتی این بازی را درک کند و شاید پس از درک این خطرات، همچون بسیاری از کارشناسان امنیتی از اجرای آزمایشی این بازی نیز هراس داشته باشد.

  ADS

   

   


تاريخ : شنبه ٢۳ امرداد ،۱۳٩٥ ساعت: ٩:۱٢ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : ورزش ، ریو ، فال ، عکسسر بُریدن به شیوه دختربچه نقاب‌دار داعشی


 

 • سر بُریدن به شیوه دختربچه نقاب‌دار داعشی

  کد مطلب: 379739

  سر بُریدن به شیوه دختربچه نقاب‌دار داعشی

  تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۳

  گروه تروریستی داعش به‌تازگی ویدئویی را از یک دختربچه جلاد منتشر کرده است.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی میرور؛ گروه تروریستی داعش به‌تازگی ویدئویی را از دختر بچه‌ای که نقاب به چهره دارد، منتشر کرده است که پس از بریدن سر عروسکش، دشمنان داعش را تهدید می‌کند.

  در این ویدئو، دختربچه ابتدا با تکان دادن چاقویی که در دست دارد، آواز جنگ سر می‌دهد. او در بخش از رجزخوانی خود می‌گوید: "شمشیر من برای نابودی دشمنان داعش تیز شده است. من باقیمانده وحشت و کشتار هستم. به‌زودی شما شاهد شگفتی‌ خواهید بود."


  او سپس عروسک خود را روی زمین گذاشته و با خشمی باورنکردنی سر عروسکش را می‌برد و پس از نگهداشتن آن در دست (سر عروسک را) به زمین می‌اندازد.

  این ویدئو روز ۴ اوت (۱۴ مرداد) در شبکه‌های اجتماعی وابسته به داعش منتشر شده است.

  کلمات کلیدی : داعش

  نظراتی که به تعمیق و گسترش بحث کمک کنند، پس از مدت کوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت دیگر بینندگان قرار می گیرد. نظرات حاوی توهین، افترا، تهمت و نیش به دیگران منتشر نمی شود.

   


تاريخ : سه‌شنبه ۱٩ امرداد ،۱۳٩٥ ساعت: ٧:٥٦ ‎ب.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : الف ، خبری ، ایران ، دولتسومین شماره مجله «دنیای سرمایه‌گذاری» منتشر شد


 

 • سومین شماره مجله «دنیای سرمایه‌گذاری» منتشر شد

  کد مطلب: 378901

  سومین شماره مجله «دنیای سرمایه‌گذاری» منتشر شد

  تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۱

  سومین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه گذاری" ویژه صاحبان سرمایه و تجارت منتشر و بر روی پیشخوان کیوسک های مطبوعاتی قرار گرفت.

  سومین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه گذاری" با مصاحبه‌هایی با آقایان محسن صالحی‌نیا معاون امور صنایع وزارت صنعت، محمد سریع القلم استاد علوم سیاسی دانشگاه، رضا کیانی مدیر تحقیق و توسعه شرکت بورس تهران، ابراهیم جمیلی رییس خانه اقتصاد ایران، داریوش روزبهانه رییس هیئت‌مدیره کارگزاری بانک خاورمیانه، حسین آقایان مدیر تأمین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و ... به چاپ رسید.
  همچنین در این شماره مصاحبه ویژه‌ای با دانی عنان، سفیر کشور دانمارک در ایران انجام شده و طی آن، سفیر دانمارک به معرفی توانایی کشورش برای سرمایه‌گذاری مشترک ایران - دانمارک پرداخته و جاذبه‌های مبادلات تجاری بین دو کشور مورد بحث و تحلیل قرار گرفته است. آقای عنان در این گفت‌وگو بیشترین علاقه‌مندی شرکت‌های دانمارکی برای حضور در بازار ایران را مربوط به تجارت مواد دارویی، ماشین‌آلات و صادرات فن‌آوری به بخش‌های مختلف، از جمله صنایع غذایی، پتروشیمی، آب و انرژی و حضور در بخش‌های مختلف حمل‌ونقل دریایی ایران دانسته است.
  در سومین شماره "دنیای سرمایه گذاری" گزارش‌هایی تحلیلی و تحقیقی از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، مسکن، وضعیت بورس، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، صنعت موسیقی، لوازم‌خانگی، بانک، پتروشیمی، معدن و ... منتشر شده است.
  معرفی ۵ میلیارد برتر جهان، ثروتمندترین نوابغ دنیای فناوری اطلاعات و ... از دیگر مطالب جذاب و خواندنی این شماره برای آگاهی بخشی به علاقه‌مندان کسب‌وکار و تجارت در ایران است.
  سومین شماره "ماهنامه دنیای سرمایه گذاری" در ۱۲۲ صفحه با قمیت ۱۰ هزار تومان از امروز در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

  کلمات کلیدی : دنیای سرمایه‌گذاری+ مجله دنیای سرمایه‌گذاری+سریع القلم

  نظراتی که به تعمیق و گسترش بحث کمک کنند، پس از مدت کوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت دیگر بینندگان قرار می گیرد. نظرات حاوی توهین، افترا، تهمت و نیش به دیگران منتشر نمی شود.

   


تاريخ : یکشنبه ۱٧ امرداد ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٢:٠٥ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : الف ، المپیک ، ریو ، ایرانماشین های لوکس در گمرک ایران خاک می خورند


 

 • ماشین های لوکس در گمرک ایران خاک می خورند

  ماشین های لوکس در گمرک ایران خاک می خورند

  ماشین های لوکس در گمرک ایران خاک می خورند 

  تصاویر ماشین هایی که در گمرک ایران متظر ترخیص هستند و زیر خاک و غبار پنهان شده اند.کسی فکرش را نمی کند که این خودروها در گمرک ایران چنین اوضاعی داشته باشند. 

  ماشین های لوکس در گمرک ایران خاک می خورند

   


تاريخ : پنجشنبه ۱٤ امرداد ،۱۳٩٥ ساعت: ٦:٤٦ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : پارس ، ناز ، عکس ، تصاویراز این پس آمار طلاق در ایران اعلام نخواهد شد


 

 • از این پس آمار طلاق در ایران اعلام نخواهد شد

  مدیرکل اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه از این پس آمار طلاق در کشور را  اعلام نمی‌کنیم، گفت: آمار طلاق به اندازه کافی بیان شده است و ارایه آمار صرف دردی را دوا نمی‌کند.

  پرتال خبری واکنش:علی اکبر محزون ا افزود: یکی از دلایل بیان آمار اطلاع‌رسانی به خانواده‌ها درباره اتفاقات در سطح کلان است، علاوه بر آن، این افراد متوجه می‌شوند که  تصمیم‌های فردی آنان چه تاثیری می‌تواند بر وضعیت کشور بگذارد.

  وی با بیان اینکه برنامه‌ریزان یکی دیگر گروه‌های هدف ماست، اظهارکرد: برنامه‌ریزان باید از آمار اطلاع یابند و می‌توانند اقدامات عملی را بر اساس آمار در دستور کار خود قرار دهند. تاکنون در زمینه آمارطلاق به اندازه کافی هشدار داده شده است.

  محزون افزود: تکرار مکررات ممکن است آسیب به وجود آورد و ما از آن پرهیز می کنیم. هر وقت کارهای عملی در زمینه کاهش طلاق انجام شود و ما اثربخشی برنامه‌ها را به اطلاع می‌رسانیم.

  وی درباره آمار سه واقعه ازدواج، فوت و ولادت در چهار ماه سال جاری گفت: در این مدت ۲۳۴ هزار و ۹۸۰ مورد واقعه ازدواج ثبت شده است. این آماردر مدت مشابه در سال گذشته ۲۴۰ هزار و ۳۲۹ مورد بود بنابراین آمار ازدواج ۲٫۲- درصد کاهش یافته است.

  به گفته مدیرکل اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال، با توجه به آنکه به سامانه ثبت اسناد متصل شده‌ایم می‌توانیم در لحظه به اطلاعات ازدواج و طلاق مبادله می‌شود.

  محزون درباره آمار ولادت در چهار ماهه سال جاری گفت: در این مدت ۵۱۲ هزار و ۸۹۳ مورد ولادت ثبت شده که ۳۹۵ هزار و ۶۲ مورد شهری و ۱۱۷ هزار و ۸۳۱ مورد روستایی بوده است. ۲۶۳ هزار و ۹۳۲ ولادت پسر و ۲۴۸ هزار و ۹۶۱ ولادت دختر رخ داده است.

  وی افزود: به طورمتوسط در طول شبانه‌روز ۴۱۳۶ و در هر ساعت ۱۷۲ واقعه ولادت به ثبت رسیده است این در حالیست که آمار ولادت در مدت مشابه در سال ۹۴ در هر شبانه‌روز و ساعت به ترتیب  ۴۳۰۲ و ۱۷۹ واقعه بود.

  محزون در پایان درباره آمار فوت در چهار ماه اخیر گفت: در این مدت ۱۲۲ هزار و ۴۵۵ واقعه فوت ثبت شده که ۹۱ هزار و ۶۲۶ مورد شهری و ۳۰ هزار و ۸۲۹ مورد روستایی بوده است.  طی چهار ماه فوت ۶۹ هزار و ۳۹۲ مرد و ۵۳ هزار و ۶۲ زن ثبت شده است. این آمار به طور متوسط در شبانه روز ۹۸۸ واقعه و در ساعت ۴۱ رویداد بوده است. آمار فوت نسبت به سال گذشته تغییر چندانی نکرده است.

   


تاريخ : سه‌شنبه ۱٢ امرداد ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٠:٢۸ ‎ب.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : واکنش ، خبر ، گزارش ، نقلمتن آهنگ تخته نرد ایمان نولاو و امیر ان آی


 

 • متن آهنگ تخته نرد ایمان نولاو و امیر ان آی

  متن آهنگ تخته نرد ایمان نولاو و امیر ان آی

  Lyrics Music Iman No Love Ft Amir Ni Takhte Nard

  متن آهنگ تخته نرد ایمان نولاو و امیر ان آی

  ترانه و شعر آهنگ تخته نرد ایمان نولاو و امیر ان آی

  بازی رو بلدی , نه , غصه نخور عشقم یاد میدم بهت
  چیدنش با من تو فقط تاس بنداز من ضعیف بازی میکنم یه وقت نشکنه دلت

  الان بازی دسته من یه مهره رفتش جلو ریسک کردم تک دادم حالا تویی برو
  تاس بعدی تویی جفتشو بنداز جفت دو آوردی ایول دستخوش

  پاشو حرکت بده خونه ی چهارتو ببند با دو تا دیگش عشقم تکه منو بزن
  بزن نترس من از همه چی خستم نترس عزیزم من رو به روت نشستم

  ایول داریا تخته رو یاد گرفتی نکنه بلد بودی شیطون ایستگاهمو گرفتی
  یه مهره بیرون دارم بستی همرو تو توو خونه ی خودم راه نمیدی منو

  چقدر جفت میاری منو زدی خونمم که بستی تخته که هیچ تو توو زندگیم درو رو من بستی
  زندگیه منو تو درست بودش مثله تخته خودم یاد دادم بهش باز کردو رفتش

  سر تو بود که من باخت دادم زندگی رو چه کارایی کردم که بشی فراموشم
  بعد تو همه چی واسم یه نواخت شده اصا نمیدونم واسه ی کی چی بپوشم

  تکست آهنگ تخته نرد ایمان نولاو و امیر ان آی

  بدم میاد از هر چی اسمه عشقه فکر کردم پاکی و خانومی مثله یه فرشته
  سر صحبتو وا کنم دیگه غرورتو باختی دلمو شکستی واسه خودت خونتونو ساختی

  خوبی واسه عشقه با تو بودن زشته از همون اول فهمیدم یکی هست تو چشمت
  تلافی میکنم تلافیه رفتنتو این دفعه تا ده بشماری مزنم به عشقت

  میزنم میزنم تا شاید آروم شم یادته همیشه چه حرفایی میزدی تو گوشم
  سر هر چیزی فقط با من بحث رفتن داشتی نه خدایی بگو جز من هوای کی داشتی

  خدا بشکنه دلتو قلبمو شکستی منو بطریه تو دستمو این یکای ستی
  لا مصب یه حرفی بزن آخه بگو بگو که به یاد من هستی

  د یه حرفی بزن چرا ساکتی لعنتی چرا قفلی چرا نمیزنی حرفی
  ببین دارم میمیرم سرده بدنم آخه خاطراتت تو مغزمه تو اون روزه برفی

  اگه میدونستم اومدنت بوی خداحافظی میده اصا نمیذاشتم بیای تویه قلبم
  خودت خواستی برم خودت خواستی بمیرم بیا لعنتی اینم یه خاطره از من

  **

  دانلود آهنگ جدید ایمان نولاو و امیر ان آی تخته نرد

  Print Friendly

   


تاريخ : دوشنبه ۱۱ امرداد ،۱۳٩٥ ساعت: ۱۱:۳٧ ‎ب.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : متن ، آهنگ ، متن آهنگ ، آهنگ جدیددانلود آهنگ جدید مهران آتش تنهایی


 

 • دانلود آهنگ جدید مهران آتش تنهایی

  دانلود آهنگ جدید مهران آتش تنهایی

  همینک از رسانه صبا موزیک ، دانلود آهنگ جدید مهران آتش تنهایی با بهترین کیفیت ممکن و لینک مستقیم

  خواننده مهران آتش ، آهنگ ساز : علی اسماعیلی ، ترانه سرا : روح الله همتی

  Download New Music Mehran Atash – Tanhaei Whit Text On Saba-Music

  Mehran Atash Tanhaei دانلود آهنگ جدید مهران آتش تنهایی

  متن آهنگ تنهایی مهران آتش

  یه حرفایی پر از عشقه
  یه عشقایی فقط حرفه
  یه چیزایی رو میدونی
  بگی واست نمی صرفه
  همینکه با منی اما
  نمی خوای مث من باشی
  دیگه روشن شده واسم
  تو دوست داری که تنهاشی
  تو آرومی نمی فهمی که این
  تنهایی بد جور منو داغون کرده
  تو آرومی نمی فهمی که این
  تنهایی بد جور منو داغون کرده
  بیا از این دل غم دیده نگذر
  جدایی هر چی دیرتر باشه بهتر
  تو این خونه که خالی مونده از عشق
  تو از دیوار می ترسی من از در
  چقدر مونده که تو عاشقم باشی
  چقدر روزارو بشمارم
  ازم می خوای آروم باشم
  من از خونسردی بیزارم
  تو آرومی نمی فهمی که این
  تنهایی بد جور منو داغون کرده
  تو آرومی نمی فهمی که این
  تنهایی بد جور منو داغون کرده
  ته این جاده بن بسته
  بدون من کجا میری
  تو تنهایی نمی تونی
  فقط دلشوره میگیری
  چرا باور نداری که مسیرت
  سمت بیراهه است
  داری میری نمیدونی همه
  راها به روت بسته است

  متن آهنگ مهران آتش تنهایی

  متن ترانه ، تکست ، شعر و دانلود آهنگ جدید مهران آتش تنهایی

   


تاريخ : شنبه ٩ امرداد ،۱۳٩٥ ساعت: ٥:۱٧ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : دانلود ، دانلود آهنگ ، آهنگ جدید ، موزیکمتن آهنگ مسیر تو علیرضا روزگار


 

 • متن آهنگ مسیر تو علیرضا روزگار

  متن آهنگ مسیر تو علیرضا روزگار

  Lyrics Music Alireza Roozegar Masire To

  متن آهنگ مسیر تو علیرضا روزگار

  ترانه و شعر آهنگ مسیر تو علیرضا روزگار

  وقتی میفتم تو مسیر تو باد عطرتو میندازه به جونم
  برای کم کردنه تنهاییم تنها تو رو اندازه میدونم

  لبخند که میزنی ته چشمام شیطنته احساسمو دیدی
  من پیشه تو خوشبختیمو دیدم تو به من حسه زندگی میدی

  آرامشه آغوشتو رو کن عزیزم هر بار که بر دوریه تو اشک میریزم
  تو خیره میشی بهم تویه رویام هنوزم بوسیدن تو کار منه ای عزیزم

  تکست آهنگ مسیر تو علیرضا روزگار

  تو چینه چین دامنت دیدی امواجه نا آرومه اشکامو
  دارم رو اقیانوس میسازم کنار تو تمومه دنیامو

  تا سر بلند کردم از آغوشت من با تو حسه امنیت کردم
  هر بار که از تو یک قدم دورم میخوام به سمته تو برگردم

  آرامشه آغوشتو رو کن عزیزم هر بار که بر دوریه تو اشک میریزم
  تو خیره میشی بهم تویه رویام هنوزم بوسیدن تو کار منه ای عزیزم

  **

  دانلود آهنگ جدید علیرضا روزگار مسیر تو

  Print Friendly

   


تاريخ : پنجشنبه ٧ امرداد ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٠:٠٢ ‎ب.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : متن ، متن آهنگ ، دانلود آهنگ ، آهنگ جدیددانلود آهنگ جدید یاسر بینام من یعنی تو


 

 • دانلود آهنگ جدید یاسر بینام من یعنی تو

  دانلود آهنگ جدید یاسر بینام من یعنی تو

  موزیک جدید و بسیار شنیدنی از یاسر بینام بنام من یعنی تو همراه با تکست آهنگ و بهترین کیفیت ممکن

  تنظیم: فرزان حسنوند ، گیتار: بهروز میرزایی

  Download New Music Yaser Binam Be Name Man Yani To Whit Text On Saba-Music

  Yaser Binam Man Yani To دانلود آهنگ جدید یاسر بینام من یعنی تو

  تکست آهنگ جدید یاسر بینام به نام من یعنی تو

  من از عمق خاطرات تلخت اومدم
  من از عرصه های بی هدفت اومدم
  من با اینکه دنیات سیاهه
  ولی اَ پاکیه قلبت اومدم
  من از زمینم از آسمونت
  نه از نگاه سرد مهربونت
  من از عمق دلگیر شبهاتو
  از __ روزای سختت اومدم
  من یعنی مردِ پاییز و بارون
  چتر سیگار پیاده داغون
  من یعنی یه تخت پاره
  رو موج بلند حماقتامون
  من آینه ی رفتارتم
  من حاصل افکارتم
  من واسه اینکه تو خواستی هستم
  همون که اشکاتو داد میزد
  گیرم دیدی رو دنیای خودم فریک زدم
  رو این دنیا با این آدمای گریم پرست
  همیشه تو شعرام تو بودی بیشتر
  آخه من اصلا دروغگوی خوبی نیستم
  واسه همین تو دلِ تو جای ما نبود
  چون میخوندیم با طبع شاعرانمون
  از یه سری گرگای بی وطنو
  میذایید که آدمارو بی معرفت کرد
  نه نمیخوام روزه خون دردات بشم
  بعد فحش بدی فقط تو دردات به من
  من کوهم حاصل رسوب دریام
  پس نمیگیرم هیچوقت وضو با اشکام
  همه جا با حرفام گله کردم ازت
  ولی نشستی پا حرفام و گریه کردی فقط
  قول میدم نشنیدی حرف دلمو
  فقط هی همیشه گفتی باشه ولم کن
  He deals the cards as a meditation
  And those he plays never suspect
  He doesn’t play for the money he wins
  He doesn’t play for the respec
  I know that the spades are the swords of a soldier
  I know that the clubs are weapons of war
  I know that diamonds mean money for this art
  But that’s not the shape of my heart
  تکست آهنگ جدید یاسر بینام به نام من یعنی تو
  خسته شدم دیگه از به دل کشیدن
  حتی گاهی از درد دل شنیدن
  خسته شدم دیگه از آدمای دورم
  از این احمقا که شکل عاقلای پُرن
  تو یاد دادی بهم اونکه سرباز میشه
  با جون و دل اَ پرواز میگه و
  فهمیدم اینجا هرکی فکر خودشه
  اونکه بیشتر قول میده کمتر راست میگه
  فهمیدم به همه ی ثروت عالم
  نمی ارزه که باشه تنهایی آدم
  من فهمیدم منیّت من
  یعنی خریت محض
  پس سلامتی کریم بنزما
  که نگفت بنز من، میگفت بنز ما
  و ما یعنی حسادت تموم
  یعنی همه میریم و میمونه رفاقتامون
  ما یعنی یه جهان یه قانون
  یعنی یه دنیای مهربون آروم
  ما یعنی یه راه، یه فانوس
  یعنی نمیپیچه بوی خون و باروت
  ما یعنی رویام رو زمین
  یعنی رنگ آبی رو به دنیا بزنیم
  من، یعنی درد مشترک
  یعنی شاملو رو فریاد بزنیم
  ولی تو عاشقِ کارناوالی
  به اصل موضوع هم کار نداری
  که میخواد یه عشق پُر صدا باشه
  یا ختم حبیبو مرتضی باشه
  نه واسمون فرقی هم نمیکنه
  اشکامون به درد هم نمیخوره
  کلام آخر یعنی حرفام بی هدف
  من یعنی تو یعنی ما رویاست تا ابد
  I know that the spades are the swords of a soldier
  I know that the clubs are weapons of war
  I know that diamonds mean money for this art
  But that’s not the shape of my heart

  متن ترانه ، تکست ، شعر و دانلود آهنگ جدید یاسر بینام من یعنی تو

   


تاريخ : پنجشنبه ٧ امرداد ،۱۳٩٥ ساعت: ۱:۳٥ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : دانلود ، موزیک ، صبا ، دانلود آهنگ جدیدحملات مهندسی اجتماعی؛ از طعمه‌گذاری تا نفوذ


 

 • حملات مهندسی اجتماعی؛ از طعمه‌گذاری تا نفوذ

  حملات مهندسی اجتماعی؛ از طعمه‌گذاری تا نفوذ

  گروه اقتصادی: حملات مهندسی اجتماعی و دسترسی به اطلاعات فردی می‌تواند توسط افراد معمولی صورت بگیرد، بنابراین کاربر باید همیشه نسبت به محیط اطراف آگاه باشد.

  مهندسی اجتماعی یا social engineering، سوءاستفاده زیرکانه از تمایل طبیعی انسان به اعتماد کردن است که به کمک مجموعه‌ای از تکنیک‌ها، فرد را به فاش کردن اطلاعات یا انجام کارهایی خاص متقاعد می‌کند.

  در سیستم مهندسی اجتماعی، مهاجم به جای استفاده از روش‌های معمول و مستقیم نفوذ جمع‌آوری اطلاعات و عبور از دیواره آتش برای دسترسی به سیستم‌های سازمان و پایگاه داده‌های آن، از مسیر انسان‌هایی که به این اطلاعات دسترسی دارند و با استفاده از تکنیک‌های فریفتن، به جمع‌آوری اطلاعات در راستای دستیابی به خواسته‌های خود اقدام می‌کند.

  دفاع در مقابل حملات مهندسی اجتماعی سخت‌تر از دفاع در برابر سایر مخاطرات امنیتی است، زیرا رفتارها و واکنش های افراد بسیار پیچیده و غیرقابل پیش‌بینی است؛ بنابراین برای دفاع در مقابل حملات مهندسی اجتماعی، به شناسایی محرک‌های روانشناسی متقاعدسازی و سپس تکنیک‌های مورد استفاده در حملات نیاز است.

  با توجه به اطلاعات سایت مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه‌ای (ماهر)، بسیاری از حملات مهندسی اجتماعی نیازی به اطلاعات فنی تخصصی ندارند و لازم نیست که یک متخصص رایانه و یک هکر حرفه‌ای به شما حمله کند، بلکه هر یک از افراد جامعه می‌تواند نقش یک مهاجم را ایفا کند، بنابراین باید همیشه نسبت به محیط اطراف آگاه بود.

  حالت‌های خاص روانی و فریبندگی

  حملات مهندسی اجتماعی شما را در حالت‌هایی نظیر اضطراب، هیجان، ترس و به صورت کلی حالات خاص روانی قرار می‌دهند تا تمرکز و توان تصمیم‌گیری شما را کاهش دهند، لذا باید از تصمیم‌گیری‌های شتاب‌زده پرهیز کرد.

  در اکثر حملات مهندسی اجتماعی پیشنهاداتی به شما ارائه می‌شود که در نگاه اول بسیار پرسود و جذاب به نظر می‌آیند، اما باید بر وسوسه پاسخ‌گویی به این دسته از پیشنهادات غلبه کرد، ‌ زیرا برخی از آنها طعمه‌هایی برای حملات مهندسی اجتماعی هستند.

  حملات صیادی و هرزنامه

  در یک حمله صیادی، ابتدا مهاجم طعمه خود را که معمولا پیامی جعلی با ظاهری مشابه پیام های یک نهاد معتبر (نظیر بانک) است، برای تعداد زیادی از کاربران ارسال می‌کند. در گام بعد مهاجم منتظر می ماند؛ به این امید که افراد هدف حمله، فریب خورده و خود را در دام وی گرفتار کنند. حال ممکن است این کار با کلیک بر روی یک پیوند صورت گیرد یا ارسال مشخصات فردی.

  طعمه‌گذاری

  طعمه‌گذاری با استفاده از ابزارهای فیزیکی انجام می‌شود. مهاجم وسایلی نظیر لوح فشرده و فلش دیسک که حاوی بدافزار هستند را به عناوین مختلفی نظیر هدایای تبلیغاتی و مطالب مفید و جذاب در اختیار قربانیان قرار می‌دهد. قربانیان، این وسایل را به رایانه‌های خود متصل کرده و با این کار بدافزارهای مهاجم را اجرا می‌کنند. به این ترتیب مسیر دسترسی مهاجم به اطلاعات موجود روی این رایانه‌ها فراهم می‌شود.

  دستاویزسازی

  در حملات دستاویزسازی، اولین گام مهاجم، هدف قرار دادن افراد خاص و کسب اطلاعات در مورد آنهاست. گام بعد ارتباط با قربانی است. مهاجم با بازگویی اطلاعاتی که از قربانی به دست آورده، اعتماد وی را جلب کرده و به او تلقین می‌کند که دارای اشتراکات زیادی با یکدیگر هستند. در نهایت اعتماد جلب شده از قربانی سبب می‌شود تا وی اطلاعاتی که در اختیار افراد غریبه قرار نمی‌دهد را به سادگی در اختیار مهاجم بگذارد.

  اصل مهم آموزش

  ساده‌ترین و کارآمدترین راهکار برای مقابله با حملات مهندسی اجتماعی، ‌ آموزش افراد و افزایش آگاهی آنهاست. در صورتی که تک‌تک افراد نسبت به محیط خود آگاهی داشته باشند، در لحظات حساس به درستی و بر اساس اصول تصمیم‌گیری کنند و فریب وسوسه‌های مهاجمان را نخورند، دیگر هیچ حمله مهندسی اجتماعی موفقی رخ نمی‌دهد.

  از آنچه منتشر می‌کنید و داشته‌های خود آگاه باشید

  مهم‌ترین منبع اطلاعاتی مهاجمان در حملات مهندسی اجتماعی مطالبی است که در مورد افراد در منابعی نظیر اینترنت قرار دارد و به سادگی قابل دسترس است. به ویژه اطلاعاتی که خود فرد در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کند. در صورتی که افراد با مطالب شخصی خود آگاهانه رفتار کرده و آنها را در معرض دید عموم قرار ندهند، ‌ امکان استفاده از این اطلاعات در حملات مهندسی اجتماعی نیز کاهش خواهد یافت.

  نکته مهمی که برای مقابله با حملات مهندسی اجتماعی باید به آن توجه داشت، شناخت اطلاعات ارزشمند و داشته‌های فردی و سازمانی است. در صورتی که هر فرد بداند کدام یک از اطلاعات وی می‌تواند چه ارزشی برای مهاجمان داشته باشد، در زمان ارائه این اطلاعات به دیگران با احتیاط بیشتری عمل کرده و در نتیجه احتمال موفقیت حملات مهندسی اجتماعی کاهش می‌یابد.

  سیاست‌های امنیتی تعیین کنید

  یکی از راهکارهای موثر که برای افزایش قدرت تصمیم‌گیری افراد وجود دارد، ‌ این است که اعضای یک مجموعه همگی از سیاست‌های مشخص و مدونی پیروی کنند. برای مثال، اگر یک سازمان سیاست‌های امنیتی مشخصی را به کارمندان خود ارائه کند، اشتباهات فردی کاهش یافته و کل مجموعه در برابر حملات مهندسی اجتماعی امن‌تر می‌شود.

   


تاريخ : سه‌شنبه ٥ امرداد ،۱۳٩٥ ساعت: ۸:٤٩ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : ورزشی ، بهار خبر ، نقل ، خبری90tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ - لوزانو: باید ورزش کنیم نه اینکه مدل باشیم


 

 • 90tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ - لوزانو: باید ورزش کنیم نه اینکه مدل باشیم

  وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: ما یک تیم ورزشی هستیم و باید ورزش کنیم، نه اینکه مدل باشیم.

  به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، رائول لوزانو در پایان آخرین جلسه تمرین تیم ملی پیش از اعزام به ریو، اظهار داشت: ما با حضور در المپیک یک نتیجه خیلی خوب در تاریخ والیبال ایران ثبت کردیم و باعث شادی است که تنها تیم کاروان ایران در المپیک به‌شمار می‌رویم.

  وی ادامه داد: به تمام نظرات احترام می‌گذارم، اما واژه‌هایی مانند قهرمان و خلق حماسه درخور یک ورزشکار ملی نیست، بلکه قهرمان کسی است که برای خاک وطنش می‌جنگد و این واژه را باید به افرادی گفت که در یک برهه خاص کار بزرگی انجام داده‌اند.

  سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد:‌ در این مدت توانستیم نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم و خوشبختانه مشکل جدی وجود ندارد. می‌خواهیم طبق برنامه پیش برویم و هدف اول‌مان هم صعود از گروه است. نمی‌توانم درخواستی از مردم داشته باشم، فقط از آنها تشکر می‌کنم که در این مدت به‌خوبی از ما حمایت کردند.

  لوزانو در مورد احتمال حذف کاروان روسیه از المپیک، عنوان کرد: تحلیل این داستان را روس‌ها بهتر می‌دانند، اما فکر می‌کنم حذف یک کاروان چند روز مانده به المپیک خوشایند نیست؛ چراکه بحث یک ورزشکار نیست و صحبت از یک گروه است، ضمن اینکه اگر روسیه حذف شود، چه تیمی را می‌خواهند جایگزین آن کنند. این موضوع خودش یک بحث جدی است.

  وی در مورد حذف وقت استراحت فنی از بازی‌های والیبال در المپیک تصریح کرد: در خصوص موارد این‌گونه ما مجبور هستیم اطاعت کنیم، اما جالب است در مدت کوتاه برای این موارد تصمیم‌گیری می‌کنند، هیچ‌گاه شاهد نبودیم دو هفته مانده به یک تورنمنت در رشته‌هایی مانند فوتبال یا تنیس، قوانین را تغییر دهند. مثلاً زمان 45 دقیقه فوتبال را قبل از جام جهانی به 40 دقیقه کاهش دهند، اما متأسفانه در والیبال این‌گونه می‌شود و برای تغییر قوانین عجله دارند.

  سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد لباس کاروان ایران در المپیک ریو، تصریح کرد: ما تیم ورزشی هستیم و باید ورزش کنیم، نه‌اینکه مدل باشیم.

  2020

   


تاريخ : دوشنبه ٤ امرداد ،۱۳٩٥ ساعت: ٤:۱۱ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : المپیک ، نود ، گزارش ، فوتبالنخستین تصاویراز حمله مسلحانه به مرکز تجاری مونیخ


 

 • نخستین تصاویراز حمله مسلحانه به مرکز تجاری مونیخ

  کد مطلب: 374776

  نخستین تصاویراز حمله مسلحانه به مرکز تجاری مونیخ

  تاریخ انتشار : جمعه ۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۲

  کلمات کلیدی : تیراندازی در مونیخ آلمان

  نظراتی که به تعمیق و گسترش بحث کمک کنند، پس از مدت کوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت دیگر بینندگان قرار می گیرد. نظرات حاوی توهین، افترا، تهمت و نیش به دیگران منتشر نمی شود.

   


تاريخ : شنبه ٢ امرداد ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٠:٠٠ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : آلمان ، حمله ، مونیخ ، الف


امکانات وب